• iletisim@erzurumrehber.com
  • 05051097979

PTT Kargo Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şubesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
67 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ : BU FİRMANIN YETKİLİSİ SİZ MİSİNİZ?
  • ADRES: Osman Gazi Mah. Alparslan Türkeş Cad. Çat Yolu Üstü Sok. No: 1
  • TELEFON: 0 442 342 7558
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

PTT Kargo Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi şubesine çalışma saatleri içinde 0 442 342 7558 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi şubesi çalışma saatleri hafta içi saat 08:30 – 12:30 & 13:30 – 17:00 arasıdır. Ayrıca çalışma saatleri içinde 444 1 788 numaralı PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takibi, kargo ücret bilgisi, kurye çağırma ve kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için P.T.T. resmi websitesi olan www.ptt.gov.tr sitesini ziyaret edin.

Bu sayfada yer alan PTT Kargo şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. PTT Kargo ile bir bağlantımız yoktur. Bu sayfada kullanılan PTT Kargo () logosunun hakları P.T.T. isimli kargo şirketine aittir.


Aramalar: PTT Kargo Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şubesi, PTT Kargo Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şubesi telefon numarası, PTT Kargo Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şubesi yol tarifi, PTT Kargo Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şubesi nerede, PTT Kargo Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şubesi nasıl gidebilirim, PTT Kargo Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şubesi adresi, erzurum PTT Kargo Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şubesi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.