• iletisim@erzurumrehber.com
  • 05051097979

Erzurum Web Tasarım Dizayned

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
136 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ : Soner SOYLU
  • ADRES: Çaykara Cad. Osmanlı Apt. B Blok Kat5 Erzurum / Yakutiye
  • TELEFON: 0 (533) 236 3939
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ ERZURUM

FİRMA HAKKINDA

2005 yılında başladığım dijital yolculuk bugün 14. yılında. Tasarımla başladığım bu yolculuğa zamanla yazılımı da ortak ettim. 14 yıl içerisinde yüzlerce müşteriye logo, kurumsal kimlik tasarımı, web siteleri ve özel yazılımlar ürettim. Marka danışmanlığı ve proje ortaklığı yaptım.

Tüm bu bilgi birikimi bana reklam ve yazılım sektöründe geniş bir vizyon kazandırdı. Marka oluşum sürecinden markanın değer arttırımına, sadık müşteri ve personel portföy yönetiminden, ihtiyaçlara cevap verecek yazılımlara kadar bir çok proje de bulundum.

Bir marka oluşturmak ya da markanızı güçlendirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Projeniz üzerinde ince düşünür, hedef kitlesini belirler, rakip analizini yapar ve varmak istenen hedefler doğrultusunda ortak fikir yürütebiliriz. Başarının 7 temel anahtarı; Bilgi, Birikim, Beceri, Sevgi, Saygı, Sadakat ve İstikrardır.


Aramalar: Erzurum Web Tasarım Dizayned, Erzurum Web Tasarım Dizayned telefon numarası, Erzurum Web Tasarım Dizayned yol tarifi, Erzurum Web Tasarım Dizayned nerede, Erzurum Web Tasarım Dizayned nasıl gidebilirim, Erzurum Web Tasarım Dizayned adresi, erzurum Erzurum Web Tasarım Dizayned

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.