• iletisim@erzurumrehber.com
  • 05051097979
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
132 ZİYARETÇİ

FİRMA HAKKINDA

Aras Kargo Palandöken şubesine çalışma saatleri içinde 0 549 782 0876 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Aras Kargo Palandöken şubesi çalışma saatleri hafta içi saat 08:30 – 18:00 arası ve Cumartesi günleri saat 08:30 – 13:00 arasıdır. Ayrıca çalışma saatleri içinde 444 25 52 numaralı Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takibi, kargo ücret bilgisi, kurye çağırma ve kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Aras Kargo A.Ş. resmi websitesi olan www.araskargo.com.tr sitesini ziyaret edin.

Bu sayfada yer alan Aras Kargo şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Aras Kargo ile bir bağlantımız yoktur. Bu sayfada kullanılan Aras Kargo () logosunun hakları Aras Kargo A.Ş. isimli kargo şirketine aittir.


Aramalar: Aras Kargo Palandöken Şubesi, Aras Kargo Palandöken Şubesi telefon numarası, Aras Kargo Palandöken Şubesi yol tarifi, Aras Kargo Palandöken Şubesi nerede, Aras Kargo Palandöken Şubesi nasıl gidebilirim, Aras Kargo Palandöken Şubesi adresi, erzurum Aras Kargo Palandöken Şubesi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.